Indian již delší dobu není jen obstarožním křižníkem s třásněmi a hlubokými blatníky. Značka se již čtyři roky snaží pronikat do segmentů masových silničních motocyklů a Raven by mohl být sportovní kapotovaný motockl. A nebo...

Že bude Raven naháč je pouze varianta. Postaven bude na základě Indianu FTR 1200 a jeho V-twin motoru. Indian již předem avizoval, že motor a koncepci využije i v jiných strojích. FTR 1200 je naháč mířící třeba na Ducati Monster 1200. Raven by mohl mířit na kategorii muscle cruiserů, proti Diavelu 1260, Harley Davidson FXDR, nebo nově ohlášenému Triumphu Rocket III.

indraven2

 

Dvouválcový motor o výkonu 120 koní a 115 Nm je také vhodným kandidátem do velikého cestovního endura. A když už může do této kategorie nakukovat Harley Davidson, může do ní nakukovat i Indian.

indraven3
Nesmí se zapomenout, že koncern Polaris vlastní firmu Brammo, která se specializuje na vývoj elektrických motocklů. A taktéž značku Victory, která již v roce 2016 prodávala elektrický motocykl Empulse TT, který z Bramma vycházel. Současně Victory stavěla elektrické supersporty, z nichž se některé účastnily Tourist Trophy. Takže v koncernu know-how je. A kdo chvíli stál, již stojí opodál. Harley Davidson finalizuje výrobu svého elektrického Live Wire a Indian by mohl zůstat stát opodál.

POSLEDNÍ SOUVISEJÍCÍ NOVINKY

indraven4

V každém případě, Indian má zaregistrovanou ochrannou známku a určitě na ní bude chtít něco postavit. Tak se necháme překvapit.