Hamiltonovy touhy zajezdit si na MotoGP motorce byly vyslyšeny. Rossi si s Hamiltonem vymění místa.

Na začátku tohoto roku si posteskl Hamilton, že by se chtěl svézt na současné MotoGP motorce. Tým Repsol Honda mu otevřel bránu se slovy "Bring it on, Bro" na které bylo, dne očekávání, neodpovězeno. A to z čistě marketingových důvodů. Jezdci týmu Repsol jsou sponzorováni limonádovým koncernem Red Bull, přičemž Jak Rossi, tak Hamilton jsou tvářemi jejich sponzora a konkurenta Red Bullu, značky Monster Energy.

roha1

Nyní je oběma účastníkům otevírá cesta, která bude uskutečněna 9. prosince 2019 na okruhu ve Valencii. Pro Lewise Hamiltona to nebude první zkušenost se silným motocyklem. Již se svezl na SBK modelu Yamaha YZF-R1M na okruhu v Jerezu. Dohoda o vzájemné výměně řídítek a volantu byla ze strany Hamiltona ihned veřejně tweetnuta směrem k Alonsovi: "Valetino Rossi, potřebuji co nejdříve přijet na tvůj ranč".

roha2

POSLEDNÍ SOUVISEJÍCÍ NOVINKY

Ze strany Rossiho to nebude poprvé, co usedl za volant silného vozu. Již před několika lety jezdil ve formuli Ferrari Michaela Schumachera, mimoto, že sedmkrát po sobě vyhrál soutěž Monza Rally. Budeme se těšit na začátek prosince.