Triumph Scrambler 1200 se stal pro britského výrobce trefou do černého. Kombinace neoklasicistního motoru a vzhledu s moderními komponenty zasáhla již více než 10 tisíc majitelů. Kvalitně navržený podvozek, brzdy a ergonomie udělaly ze Scramblera model, se kterým můžeme ještě pár let počítat.

Z podstaty svého sloganu "Ready to race" vznikl nejzajímavější naháč oranžové stáje. Čekáte extrémní výkony? Čekáte správně. K nim KTM přidala, nebo spíše ubrala solidní řádku kil.

Husqvarna 901 Norden byla světu překvapivě představena a veletrhu EICMA v roce 2019. Jakkoliv je to již delší doba, stále probíhá její vývoj a testování. Dva testovací prototypy byly zachyceny německým časopisem Motorrad.

Očkování proti koronaviru znamená světlo na konci tunelu pro pořadatele velikých výstav. Jedna z těch největších světových, EICMA, která se bude konat od 23 do 28. listopadu 2021 je potvrzena.

Není radno podceňovat čínské motorky, protože čínští výrobci se čím dál víc přibližují dokonalosti výrobcům Evropským. Nejedna motorka by vám vyrazila dech.