Limitovaná edice bude charakterizovaná tmavým lakem se stříbrnými a bronzovými markanty. Poháněná bude motorem Milwaukee-Eight o objemu 114 palců.

Před třiceti lety, v roce 1990 spatřil světlo světa první Fat Boy. Pro Harley Davidson je to dostatečně silný argument, aby vydal 2500-kusovou limitovanou edici tohoto charismatického motocyklu.

hdfb1

Mechanicky bude stát na stávajícím modelu Fat Boy. Charakterizovat ho bude číselná tabulka na nádrži a také černá barva "Vivid Black" s bronzovým nádechem.

hdfb2

Bronzové odstíny najdeme také na jiných místech motocyklu. Předně je to v bronzové barvě vyvedená číselná tabulka s pořadovým číslem motocyklu v limitované sérii a s nápisem "FAT BOY 30th Aniversary". Pak to budou bronzové lišty na krytech hlav válců, boční nápisy na nádrži a na motoru.

hdfb3

Motor Milwaukee-Eight je vybaven vyvažovacím hřídelem a někteří jezdci ho oceňují pro jeho kultivovanost. Blok motoru a válce budou lakovány lesklou černou barvou, aby daly vyniknou broušeným lesklým chladícím žebrům.

hdfb4

Chromované výfuky jsou schovány v plášti, který chrání jezdce před jejich teplotou. Pláště budou opatřeny matovou onyxovou barvou.

POSLEDNÍ SOUVISEJÍCÍ NOVINKY

Limitovaná edice tohoto motocyklu má oficiální cenovku 26750 euro, ze které se bude odvíjet cena na našem trhu.

hdfb5