Dainese letos slaví 45 let a AGV dokonce 70. Tyto firmy jako odkaz na svou historii vytvořily kolekci několika zajímavých kousků oblečení a vybavení. Základním cílem těchto dovou firem je chránit naše zdraví. A nejenom motorkářů. Obě tyto společnosti vyrábí i produkty pro ochranu při lyžování, či při jízdě na koni.

Jejich hlavním nosným artiklem je motorkářská výbava a proto výroční produkty jsou směřovány právě do motorkářské komunity.

Kolekce se skládá celkem ze 14-ti triček různých témat a dvou kožených bund. Sbírka dokumentuje historii a loga obou společností a je poctou legendám motocyklového sportu, jako Giacomo Agostinimu, Kenny Robertsovi a Barry Sheenovi.

Kožená bunda AGV 1947

AGV-1947 Kožená bunda s límcem a s kovovými zipy. Vybavena dobovými logy AGV. Barva kůže odpovídá barvě, kterou měla první kožená helma AGV z roku 1947. Jemně strukturovaná mandarinková kůže imituje původní technologii výroby, kdy se navíjel materiál na dřevěné formy, než šel do sušárny.

Cena: 399€

K dispozici je podobná bunda s nápisy a logy Dainese, za stejnou cenu.

 

 

Tričko Fast 7

Fast-7-T-shirt-AGV Tričko s číslem 7 v červeno - bílé kombinaci odkazuje na závodního jezdce Barryho Sheena a je věnováno jeho odkazu. Barry Sheen se narodil v roce 1950 v Anglii. Jeho otec byl mechanik a jeho matka kuchařka. Barry se zúčastnil všech tříd mistrovství světa, od 50ccm do 750ccm a byl dvakrát mistrem světa ve třídě 500ccm. Jako první jezdec v historii použil zádový chránič značky Dainese.

Cena: 50€

Za stejnou cenu je k dispozici tričko K-King, věnované Kenymu Robertsovi a tričko Ago-1, věnované Giacomo Agostinimu.

 

Tričko 12 mistrů

12-Champions-T-Shirt3 Na tričku je vytičštěno 12 kombinéz, které patří mistrům světa, kteří závodili za benátské značky. Dainese chce tímto tričkem zdůraznit svou přítomnost v závodním světě na dvou kolech.

Dostupné barvy jsou modrá nebo černá.

Cena: 40€

Za stejnou cenu jsou k dispozici i trička AGV 1947, Dainese 1970, Dainese Glove, Dainese Essence a Moto 72. Ve velikostech pro ženy i muže.

 

MAGV-1947-T-shirt3 MAGV-1970-3 MAGV-1947-T-shirt MMoto72-Lady-T-Shirt1 MDainese-glove-T-Shirt1