Pod novým majitelem, ruským investorem ComSar přichází MV Agusta s tiskovou zprávou o zamýšlené restrukturalizaci firmy.

Zprávy o MVA a jejích restrukturalizačních plánech slýcháváme posledních několik let poměrně pravidelně. Od té doby co firma přešla od Harley Davidsonu do rukou původních vlastníků (konkrétně do rukou potomka zakladatele Giovaniho Castiglioniho), pravidelně slýcháváme o plánech na zvýšení stability společnosti. Nyní, kdy do firmy majetkově vstoupil ruský kapitál ve formě rodiny Sardarovů, bude mít restrukturalizace MVA již nějaké reálné obrysy a nebude to pouhá tisková zpráva pro investory. Timur Sardarov, nový viceprezident prohlásil, že ComSar má MV Agustu jako dlouhodobý investiční záměr a mají v úmyslu za pomocí výborných inovací firmy a posílené kapitálové pozice akcelerovat prodeje a dealerskou síť.

Během posledního italského veletrhu byla vyhlášena MVA Dragster 800 RR jak jedním ze tří nejkrásnějších motocyklů roku. Na veletrhu EICMA 2017 přijali na tento stroj tolik objednávek, že jejich plnění bude trvat celý rok. Nový Dragster má prakticky celý nový motor a inovovanou techniku. Během show v Miláně uvedla MVA také novou Brutale RC (Reparto Corse), model, který bude vedle F3 RC fabricky upravená a odlehčená varianta stroje pro okruhové závodní ježdění, s homologací pro běžný silniční provoz.

Taktéž MV Agusta uvedla v život nové partnerství s jinou ikonickou italskou společností - s Pirelli. A nově uvádí limitovanou sérii Brutale 800 RR Pirelli Diablo Rosso III. Giovanni Castiglioni, president MV Agusty komentoval: "Jsme velmi spokojen s uvedením plánu pro restrukuralizaci a upřesnění zaměření firmy, která je čistou ikonou značky "Made in Italy" po celém světě. Budeme pokračovat v úsilí upřesnění a konsolidaci našich cílů".