Server Motosvět.cz Vám přináší aktuality ze světa, testy techniky a vybavení od poloviny roku 2017. Za dobu svého působení si našel tisíce fanoušků, kteří tento server navštěvují a jsou vítaným obecenstvem pro shlédnutí Vaší reklamy.

Server Motosvět.cz uveřejňuje relevantní informace z dění kolem motocyklů a zároveň má otevřené komunikační kanály, kterými získává včasné informace o připravovaných a ještě neuveřejněných novinkách. Redaktoři serveru mají hluboké znalosti z oblasti motocyklů, motocyklového vybavení a techniky. To se odráží na skladbě čtenářů, kteří se rekrutují z řad aktivních motorkářů, kteří mají rádi včasné a kvalitní informace. Motosvět.cz vám nabízí bannerové reklamní pozice pro propagaci Vašeho produktu či služby a také možnost uveřejnění Vašich propagačních článků. Dobré znalosti v oblasti motocyklové výbavy nám umožňují poskytovat kvalitní a nezkreslené testy vašich produktů jako Váš Public Relations.

STATISTIKA NÁVŠTĚVNOSTI 1.11.2020-31.12.2020 
 Unikátní čtenáři  Návštěvy  Přečtení článků Věrnost čtenářů
 59457  98512  127512  45%
     

 

BANNEROVÁ REKLAMA A REKLAMNÍ ČLÁNKY

Bannerová reklama je snadný způsob jak upozornit na vaši společnost. Server Motosvět.cz Vám nabízí několik pozic, ne které můžete svůj banner umístit. Pozice je exkluzivní a tak se na jejím místě bude zobrazovat pouze Vaše reklama.

Motosvět.cz vám uveřejní váš PR článek na konkrétní stroj, produkt, či vybavení. Je to efektivní způsob, jak na sebe upozornit a čtenáře přímo nasměřovat na Vaši společnost.

Redaktoři serveru Motosvět.cz Vám také mohou vypracovat nezávislou recenzi Vašeho produktu. Vámi dodaný produkt otestují, popíšou a uveřejní své dojmy a zkušenosti z používání. Produkty se vrací zadavateli testu.

 

 

 
  • Banner A: reklamní bannery o velikosti 220x600 px, které jsou uveřejněny v následujících sekcích serveru:
  • Banner A1: reklamní banner v sekci Novinky
  • Banner A2: reklamní banner v sekci Testy a technika
  • Banner A3: reklamní banner v sekci Vybavení

  • Banner B: proužek 468x120 px, nebo čtverec 480x480 px vhodný pro zobrazení na mobilních zařízení uvnitř každého článku ve všech sekcích, mezi úvodním textem článku a pokračováním článku

 

 

  • Reklamní článek stroje C: PR článek stroje (není redakčním testem) v sekci Testy a technika. Text a fotografie dodává zadavatel článku. Součástí článku je kontakt na zadavatele, jeho logo a odkazy na jeho www stránky

 

  • PR článek techniky a vybavení D: redakční test motocyklové výbavy. Test zpracovávají redaktoři Motosvět.cz, včetně fotografií. Součástí článku je logo zadavatele a odkaz na konkrétní produkt (obvykle do eshopu)

 

  • Reklamní čtverec "E" - ideální pro mobilní zobrazení - velikost 480x480 pixelů. Zobrazuje se ke konci článku pod tabulkou "Poslední související novinky", která je na konci téměř všech článků (nemusí být na konci některých článků v sekci Vybavení)

Pokud nemáte svůj reklamní banner, rádi vám ho graficky vypracujeme. 

CENÍK BANNEROVÉ REKLAMY A ČLÁNKŮ  (měsíční cena bez DPH)
 Bannery A1/A2/A3
Banner B a čtverec E
 Článek C
Článek D
 4000,- / 2900,- / 1900,- Kč
 6000,- Kč / 5000,- Kč
 2000,- Kč/článek
 2000,- Kč/článek

Každý článek je anoncován na našich sociálních sítích, které mají dosah na další tisíce potencionálních čtenářů. Věříme, že reklama na serveru Motosvět.cz Vám přinese užitek. Nastavený poměr cena/služba je v rámci Českého motocyklového internetu velmi atraktivní.

Kontaktujte nás na telefonním čísle 777 309 289, nebo na e-mailu info(zavináč)motosvet.cz

Xixao s.r.o.
Internetový magazín Motosvět.cz
Stará Osada 357/13
46605 Jablonec nad Nisou
IČ: 26029049, DIČ: CZ26029049
Jsme plátci DPH