Vzpomínáte si na éru starých mobilů, které se daly individualizovat zadními a někdy i předními kryty? Podobnou možnost nabízí i Indian pro svou novinku FTR 1200.

Od července bude možné si pro FTR1200 objednat pět různých krytů nádrže, označované jako Artist series. Tyto kryty navrhli američní streetoví umělci.

Cab Dragon od Caballeo

Caballero je na skateboardu jezdící umělec, který svůj cover navrhl ve stylu plamenných Hot-rodů.

ink1

Rising of Ashes od Adama Turmana

Turman začal uměleckou kariéru v Mineapolis, kde navrhoval plakáty pro místní obchody. Časem se začal specializovat na grafitové výzdoby velikých ploch, ve kterých putoval od komiksů po metal-art.

ink2

ink3

 

A new Day od umělce RISK

RISK je taktéž grafiti-orientovaný omělec, který pochází z Jižní Kalifornie. Proslavil se návrhy billboardů a taky poměrně neslavně, při nástřiku nákladních vlaků. Po vystřízlivění z rebelie založil organizaci West Coast Artist, jejíž členové tvoří grafiti kulturu, která se prosazuje v galeriích a v muzeích.

ink4

ink5

The Devil Within od D*Face

D*Face začal s návrhy samolepek a plakátů v oblasti Londýna. Časem se prosadil jako vedoucí tvář street umění. Bere si inspiraci v skateboardové kultuře, vrafiti kultuře a pop-artu.

ink7

ink6

Meant to Tell You od ThanYouX

ThankYouX je další z inovativních street umělců, kteří začali svou uměleckou dráhu se sprejem v ruce. Jeho nástřiky v okolí Los Angeles vzdávaly poctu Andymu Warholovi. Později začal být známou osobností abstraktního designu. Jeho díla se dostala do uměleckých sbírek po celém světě.

ink9

POSLEDNÍ SOUVISEJÍCÍ NOVINKY

ink8