Nejeden fanoušek zeleného tábora zažívá infarktový stav, když kolem něj projede dnes již historická Kawasaki ZXR s kulatými světly. A přitom není nemožné se vrátit časem zpět a podobný stroj mít doma i s moderním kabátkem.

Vstříc přichází japonská společnost Japan Legends, která pro Kawasaki Z900 prodává konverzní kit, který vám do značné míry přestaví vašeho Zeda do podoby legendární ZXR z roku 1989. Věru, pouze do značné míry, protože obsahuje pouze polokapotáž, přičemž ZXR byla kapotovaná úplně.

zedko1

Na tom nic nemění fakt, že kit obsahuje kapotáž se dvěma kulatými světly, které částečně navoruzí tu jednoduchou a přátelskou tvář stroje. Dále podmotorový klín a celokapotovanou podsedlovou část, která navrací konvertovanému Zedovi majestátní objemnost. Celý kit doslova promění celý motocykl, který se zajisté na Sečské přehradě stane středem pozornosti.

zedko3

POSLEDNÍ SOUVISEJÍCÍ NOVINKY

Nostalgická vlna se plíží motorkářskou společností a přitom se nemusíte vzdávat moderních jízdních vlastností a technologií. Součástí kitu jsou i kulatá LED světla a společnost Japan Legends ho dodává ve dvou barevných kombinacích. Cena je od 1750 do 2850 €, v závislosti na tom, jestli chcete mít součástí dodávky LED světla nebo ne. Aktuálně dodavatel hlásí vyprodáno. Ale zároveň hlásí, že již připravuje druhou výrobní sérii a tak můžete zaslat objednávky.

zedko2