Knox nabízí nové Handroidy v předobjednávce. Nová generace těchto rukavic je evolucí po deset let vyvíjené a vyráběné rukavice, která se dostává již do své čtvrté generace.

Briitská společnost vybavila čtvrtou generaci nejnovějšími technickými vylepšeními, které za vyšší bezpečnosti s sebou nesou i zeštíhlení celé konstrukce rukavic. Jsou vybaveny nejnovějšími ochrannými prvky z viskoelastických materiálů, které jsou uzavřeny v patentovaných kapslích Knox SPS Impact Scaphoid. Všechna místa případného oděru byla vybavena chrániči z tvrdého polyuretanu.

handr1

 

Současně jsou rukavice nižší a hřbetní kosti, přestože jsou užší, jsou pevnější než u modelu MKIII. Nový design dostala také dlaňová sekce, která má nyní menší odpor a je snadnější ruku sevřít v pěst. Svrchní kůže je z 0,8 mm tlusté hověziny a dlaňová sekce z 0,8 mm tlusté klokaní kůže.

handr2

Rukavice budu k dostání v mnoha barevných kombinacích a k dostání budou jak v dlouhé, tak v krátké variantě s krátkým límcem. Cena Handroidů MKIV je 220 britských liber u dlouhé varianty a 180 liber u krátké varianty. Od toho se bude odvíjet i cena v České republice.

handr3

handr4