Nejen v černé kůži a obšitý nášivkami musí vypadat ten pravý motorkář. Něžnému pohlaví sluší něžné doplňky a kameny značky Swarovski mu dodají náležitý lesk.

Toho se drží ve svých kolekcích pro rok 2019 Francouzské firmy Shark a Segura, které ve vzájemné kooperaci vytvořily set oblečení a motocyklové helmy. Capsule Collection je designována pro nablýskané motorkářky a kombinuje v sobě jak moderní technologie materiálů, tak rafinovaný vzhled.

swar4
Shark uvedl novou helmu Nano Crystal s kameny Swarovski, na jejímž designu se podílela kancelář Reverse Engineering. Kombinuje v sobě estetické prvky, komfort a moderní materiály vytvářejíc ideální helmu pro každodenní jízdu v městských aglomeracích. Skořepina helmy je moderně slim-fit a tak není helma na hlavě motorkářky nijak nadměrně veliká. Byla vyvíjena pomocí CFD (Computational Fluid Dynamic) a své majitelce tudíž zajistí aerodynamický klid a větrem nerušenou jízdu. Helma s kameny Swarovski bude vyráběna v barvách Dual black, Pearl white, Dark blue, Tiffany green a Powder pink. Cena helmy by se měla pohybovat kolem 275€.

 

swar1
Společnost Segura k této helmě připravila set motocyklové bundy Lady Terry a rukavic Lady Cox. Jak bunda tak rukavice jsou doplněny blýskavými proužky seskládanými z kamenů Swarovski. Bunda je ve střihu elegantního křiváku a je vyrobena z jemného, ale odolného polyesteru Twiltex. Je vybavena padacími protektory a stejně jako rukavice splňuje CE certifikaci. Pro chladné počasí se hodí odepínací termovložka a voděodolnost zajišťuje nepromokavá klimamebrána. Rukavice Lady Cox jsou vyrobeny z jemné kozí kůže se zesílenou dlaňovou plochou. Bunda bude stát 269€ a rukavice 65€.

swar2

POSLEDNÍ SOUVISEJÍCÍ NOVINKY

swar3

swar6