Barvy modelu 2021 Royal Enfield Continental GT 650 byly oficiálně uveřejněny. Vylepšený dvouválcový café racer bude dostupný v pěti barevných variantách.

Těchto pět barev představuje "Rocker Red", "Mr. Clean", "Ventura Storm", "Dux Deluxe" a "British Green". Všechny barvy kromě "Mr. Clean" jsou zcela nové.

rec1

Rocker Red

rec5

Mr Clean

Barva "Rocker Red" je stejná jako u modelu Continental GT 535. Na nádrži má bílé pruhy jako typická old-school motorka, zbytek prvků se střídají v červené a černé barvě. Jako další tady máme barvu "Ventura Storm". Tato varianta nám může připadat jako smíchanina barev předchozího modelu "Ventura Blue" a "Dr Mayhem". Mluvíme o modelu GT 650. "British Green" je náhrada za "Ice Queen". A jako poslední tu máme barvy "Dux Deluxe" a "Mr Clean". "Dux Deluxe" je kombinace šedé černé a zelené, zatímco varianta "Mr Clean" je bílo černá.

rec2

Ventura Storm

Nejen, že společnost Royal Enfield brzo uvede na trh inovovaný model Continental GT 650, ale brzy nám o něm i prozradí více informací. Víceméně podle fotografií si můžeme všimnout, že nový Continental GT 650 stále není vybaven navigací, která se očekávala podobně jako je s ní vybaven Himalayan. Je možné, že ani nadcházející model Interceprtor 650 nebude touto navigací vybaven.

rec3

Dux Deluxe

POSLEDNÍ SOUVISEJÍCÍ NOVINKY

Co se týče technické stránky. Nové GT je poháněno dvouválcovým motorem o objemu 648 kubíků, který má výkon až 35 kW (47 koní) při 7250 otáčkách za minutu a s točivým momentem 52 Nm při 5250 otáčkách za minutu. Spolu s tím je motorka vybavena šestistupňovou převodovkou, která je doprovázena antihoppingovou asistovanou spojkou.

rec4

British Green