Společnost Honda uvedla nová vylepšení Gold Winga. Největším vylepšením bylo zvětšení kufru u verze Tour.

Kapacita zavazadel byla zvýšeny z důvodu původního zmenšení u modelu roku 2018. Nový kufr pojme 61 litrů úložného prostoru ve srovnání s předchozími 50-ti litry, což by podle odborníků mělo stačit na dvě celoobličejové helmy velikosti XXL spolu s náhlavní soupravou.

 gw211

gw213

Sedadlo spolujezdce je nyní pohodlnější díky silnější pěně a vyššímu profilu. Spolujezdec tak bude sedět více uvolněně. Sedadlo dostává navíc nový potah z umělého semiše, lepší design a barevné lemování pro větší kontrast.

 gw212

Mlhová světla jsou obsažena ve standartu pro všechny Gold Wing modely, zatímco zadní světla ve všech modelech roku 2021 jsou jasně červená pro čistější a elegantnější vzhled.

 gw214

Aby toho nebylo málo, tak oba Gold Wingy jsou vybaveny 45 wattovými reproduktory, oproti předchozím, které měli 25 wattů. Dále jsou vybaveny vylepšeným rádiem s optimalizovaným automatickým nastavením zvuku a standardní rádiovou anténou XM. Nová je také kompatibilita Android Auto a Apple CarPlay. Navigační systém byl také vylepšen přidáním čtyř druhů map a měřiče rychlosti motocyklu. Další změny zahrnuje jiné nastavení odpružení, USB nabíječka připojená k sedlové brašně a zmatněné zatemněné komponenty.

 gw216

Specifikace zůstávají stejné jako u předchozích modelů. Motocykl si nadále ponechává šestiválcový vodou chlazený motor o objemu 1833 ccm se šesti nebo sedmi stupňovou převodovkou DTC. Dále se ponechává zavěšení předních kol s dvojitými rameny stejně jako zadního zavěšení ProLink.

POSLEDNÍ SOUVISEJÍCÍ NOVINKY

Požadovaná pohotovostní hmotnost zůstává stejná jako u předchozích modelů od 357 kg u Gold Wing po 384 kg u Gold Wing Tour Airbag DTC.

 gw215

Barevné verze u modelu Tour Airbag DTC je "Candy Ardent Red", u modelu Tour DTC jsou "Candy Ardent Red, Metallic Black", u modelu Tour "Candy Ardent Red, Metallic Black", a u modelu Gold Wing a modelu DTC "Deep Pearl Grey".