Inovovaný jednoválec z Benátek byl uveden do roku 2021 s úpravou pro splnění emisní normy Euro 5.

Fantic Caballero 500 má nově vylepšenou řídící jednotku a výfukový a chladící systém.

fc1

Motor se nemění, zůstává jednoválcovým čtyřtaktem o objemu 450 ccm se vstřikovacím systémem EFI. Nově je vybaven novým rozestupem rychlostních stupňů a vylepšeným kapalinou chladícím systémem. Motor si ponechává výkon necelých 30 kW (40 koní) při 7500 otáčkách za minutu s točivým momentem 43 Nm při 6000 otáčkách za minutu.

fc3

Výfuk byl vylepšen a přizpůsoben požadavkům emisní normy Euro 5.

fc2

Také bylo vylepšeno ovládání spínače světla Domino, které je nyní také namontováno u jeho mladší sestry s motorem o objemu 125 ccm.

fc4

Sedlo je nyní z nové pěny a pokud se vám standardní barva sedadla nelíbí, můžete si objednat sedadlo jiné barvy a jiného potahu. Dále je sedadlo vybaveno systémem rychlé demontáže.

fc6

Verze modelu Scrambler a Flat Track byly vybaveny novými bočními číselnými tabulkami.

fc5

Pro nový Caballero 500 je k dispozici pět verzí, je to Scramler, Flat Track, Rally, Deluxe a Annivesary.

fc7

Verze Scrambler má lehce inovovaný vzhled díky novým bočním tabulkám, stejně jako jeho příbuzný Flat Track, který je mimo jiné dostupný i ve stříbrné barevné verzi.

fc8

Verze Rally je z těchto verzí nejvíce offroadovější. Je vybavena 43 mm tlustou nastavitelnou vidlicí a delší hliníkovou kyvkou. A delšími zdvihy odpružení. Můžete si ho zakoupit ve dvou různých barvách: matný písek a vojenská zelená, které jsou také u předchozího modelu 2020. Verze k 50. výročí je v červené nebo modré barvě.

fc9