Nejeden motorkář je do svého koníčku natolik zamilovaný, že přemýšlí o tom, co bude dělat po smrti. Některým se otevírá možnost jak být spjatý s motorkou i po vlastní kremaci.

Pražská společnost A Spirit provozující obchod Yshop.cz. začala prodávat urny ve tvaru motocyklových nádrží. Po kremaci motorkářského nebožtíka ho můžete nasypat do urny ve tvaru motocyklové nádrže. Ta může být buďto vkusně vystavena na římse krbu (jak je běžným moravským zvykem), na náhrobním kameni, nebo být uložena do hrobu, jak je zase zvykem v Čechách.

urna2

V každém případě si již před svou smrtí můžete vybrat z kolekce celkem devíti uren ve tvaru motocyklové nádrže a ze tří uren ve tvaru olejové nádobky. Ke každé urně si můžete objednat podstavec, aby ji bylo možné na krbovou římsu, či náhrobní kámen vkusně usadit. Tématicky si užijí zejména majitelé motocyklů Harley Davidson, protože jedna z nádrží je ve tvaru half-size nádrže Harley Davidsonu Fat Boba. A protože Fat Bob má nádrže dvě, urny se prodávají v páru jako levá a pravá, aby i motorkářův batůžek měl po své smrti kam složit hlavu. O své předem zakoupené motorkářské urně byste měli následně informovat svou rodinu, aby vás po vaší smrti do ní uložila.

urna1

Yshop.cz jde s nabídkou ještě dále. Stavitelé mohou již nyní vybavit svůj motocykl motocyklovou nádrží ve tvaru rakve. Yshop nabízí model nádrže ve třech verzích - titanové rakvičky (leštěný titan), kovové rakvičky se základním lakem a přípravou pro váš vlastní lak a poté v exkluzivní pozlacené variantě. Tato nádrž má exkluzivní víčko posázené kameny od Swarovského, přičemž jeden chybějící kámen uprostřed je z důvodu odvzdušnění nádrže. Nádrž "rakvička" má již v ceně stojánek a benzínový ventil s rezervou. Po jejich smrti může být "rakvička" z motocyklu demontována a nebožtík může být do ní uložen.
Cena tématické urny Harley Davidson Fat Bob není úplně nejnižší, ale z odpovědi ředitele Yshopu vyplynulo, že majitelé motocyklů HD jsou na vyšší ceny zvyklí. A navíc mohou využít výhodného financování formou spotřebitelského úvěru.

Nádrže jsou vyráběné na zakázku a čekací lhůta může být i několik týdnů. Objednejte si ji včas. Objednávky jsou přijímány na e-mailu info(zavináč)yshop.cz s předmětem e-mailu "urna"

Yshop

 Yshop.cz - autorizovaný distributor pohřebních uren