Ural si držel jako jeden z posledních Mohykánů punc nestárnoucí klasiky. Na druhou stranu, nebudeme dělat z nouze ctnost, protože vývojové možnosti továrny prodávajících pár set strojů do roka jsou jistě omezené.

Nedávno ukázal Norton své dvě novinky, scramblera Atlas Ranger a naháče Atlas Nomad, poháněné řadovým dvouválcovým motorem. Tyto dva stroje doplňuje super lehkým supersportem.

Líbí se vám ve sci-fi filmech létající hoverbajky, které se hbitě proplétají ucpanými třídimenzionálními letovými hladinami uprostřed ucpaných měst? Tak se zanedlouho dočkáte.

Majorita ve  Švédské firmě Öhlins byla odprodána za 160 milionů dolarů americké firmě Tenneco. Bude to nákup směřující k likvidaci firmy?

BMW si s novou S1000RR natolik věří, že se chce v roce 2019 vrátit do šampionátů superbajků, který opustila po průměrných výsledcích na konci roku 2017.

Hned jak Honda v tomto roce uvedla model CRF450L, začaly se šířit informace že nezůstane pouze u toho a přibyde po vzoru CRF250L Rally i varianta pro delší dobrodružné výpravy.

Veletrhy jsou pro některé výrobce nutným měřítkem ohlasu zákazníků na své novinky. Podle reakcí diváků pak někdy dostane koncept zelenou do výroby. Doufejme že u této Aprilie tomu bude tak, protože tolik technologické elegance se tak často nevidí.

Předseda dopravní komise Alessandro Morelli předložil vládě návrh na zvýšení rychlosti na dálnicích na 150 km/h. Podle něj není vyšší rychlost problémem bezpečnosti a není důvod stát na místě, když je silniční infrastruktura lepší a lepší, stejně tak automobily a jejich bezpečnostní asistenti.

Kawasaki má úspěch s neo retro modely svých moderních strojů. A proč si hrát na neo retro, když má v nabídce W800? Ta už vypadala že se nám z trhu ztratí a ouha - je tomu naopak. Nejen že tady máme novou W800, ale hovoří se dokonce že přijde W1000.