Suzuki Virus GSX-R1000R je vpodstatě vyslečená plnohodnotná superbike motorka GSX-R1000RR. O její uvedení na trh se zasloužil Francouzský dealer Suzuki, firma Virus.

Moto Guzzi se omlouvá svým příznivcům, že nedosáhla svých slibů a nezačala vyrábět svoji novinku V85TT do konce ledna, jak v listopadu přislíbila. Firma zaznamenala týdenní zpoždění...

Už jen ten složitý název vypovídá o něčem speciálním. Jednomu by se při vyslovení udělal na jazyku uzel, nakolik je celý název motorky složitý. A aby ne. Každé písmenko si nechá Kawasaki náležitě zaplatit. Jedná se o jeden z deseti nejdražších motocyklů, který si můžete v sezóně 2019 koupit.

Nehody, nebezpečné a kuriózní situace, to všechno lze nalézt na Streetview. A pro dnešek vám některé ukážeme.

Kolekce veteránů je složena z mnoha sportovních strojů, užitkových tříkolek, skůtrů, ale také z prototypů. Všechny stroje jsou v provozuschopném stavu a ceny začínají na 3000€.

Rok 2019 zdá se, bude rokem elektrických motocyklů. Sice se nám z trhu dočasně stáhla Alta Motors, ale na druhou stranu přichází Harley Davidson. A když už HD, tak kdo tedy ne? Do peněženek budoucích zákazníků nakukuje spousta firem, které se snaží chytit příležitost za pačesy a uchytit se na trhu elektrických motocyklů.

BMW ukázalo v Portugalsku své nové, nabroušené zbraně do sezóny WSBK. Nepřekvapí, že ve vizuálně civilním kabátku lze nalézt spoustu high-tech komponent.

Meguro není v našich zeměpisných šířkách přespříliš známá. Je to způsobeno tím, že se firma stáhla z trhu ještě před tím, než japonští průmyslníci vyhlásili válku britskému motocyklovému průmyslu.