Brambora k bramboře, Uno je na dvoře. Tahle klasika z povídek Šimka a Grosmana přesně sedí na čínského výrobce skůtrů Zhongneng. Ten prodal miliardu skůtrů, až si vydělal na Moto Morini.

Když v červenci prohlašoval šéf Francouzského zastoupení Hondy Fabrice Recoque že Honda má na cestě dva modely se čtyřválcovým 650 ccm motorem a že jeden z nich bude funky bike, dozajista měl na mysli tento stroj

X-Diavel pro rok 2019 je jedna z nejsvůdnějších motorek vůbec. S novou barvou Matt Liquid Concrete Gray je to jedna z nejvíce elegantních motorek na trhu.

Během dvou měsíců se nám tady v okolí budou konat tři veliké motosalóny. Každý z nich intenzivně lobuje u výrobců, aby mimo to že se vůbec zúčastní, ukázali právě na tom jejich nejnovější novinky.

Svého času prohlašovala Honda, že přestane vyrábět model CBR 600 RR protože jeho výroba není rentabilní. Konkurence na trhu byla tak vysoká, že bylo nutné stroj osazovat tak drahými komponenty, že se dostává s nákladovými cenami blízko ke svým litrům.

Gogoro vznikla teprve v roce 2011. Výrobce stylových a drobných elektrických skůtrů S1 a S2 si získal v mateřském Taiwanu velikou oblibu, nejen kvůli skůtrům jako takovým, ale také díky promyšlené strategii elektrické nabíjecí infrastruktury.