Royal Enfield hodlá uvést na trh nový model, který by měl nést název Meteor. Tato ochranná známka byla registrována v minulých týdnech.

Co přesně se pod tímto modelem bude ukrývat je těžké říct. Model Meteor již Royal Enfield v minulých letech prodával. Jednalo se o 700 ccm paralelní dvouválec, který je velmi podobný dnešnímu Royal Enfield Classic. V té rovině se rozvíjí vlna spekulací, že by Meteor mohl být stroj postavený na základě architektury P, jejíž součástí jsou nové dvouválcové motocykly Interceptor 650 a Continental GT 650. Potom by mohl být Meteor bobberem na této platformě - viz vizualizace z IndianAutosBlog.

rem2

 

Jako další varianta je, že by mohl Meteor být postaven na platformě Q nebo K a být tak konkurentem větších Harley Davidsonů. Pod tímto označením (Meteor) by se potom mohly v Evropě prodávat Thunderbirdy, na které má ochrannou známku Triumph a Royal Enfield nebude moct pod takovýmto označením prodávat své stroje. Mohl by to být dvouválcový bobber s motorem V-twin, který byl na podzimním veletrhu EICMA ukázán coby prototyp pod názvem KX Bobber (viz. úvodní foto.)

POSLEDNÍ SOUVISEJÍCÍ NOVINKY

rem1