Royal Enfield si moc neláme hlavu s utajováním svých projektů. Zejména pokud se jedná o projekty ve finální fázi testování. A proto se připravovaný cruiser začíná objevovat na veřejnosti.

S pravděpodobností hraničící s jistotou se nový cruiser bude prodávat i v Evropě. Právě za tímto účelem vznikl vzduchem chlazený dvouválcový motor splňující přísné evropské emisní normy. Motor poskytuje solidních 47 koní plných zábavy a dostatečných 57 Nm kroutícího momentu.

reca1

Cruiser od Royal Enfieldu je plný klasiky, která se nezříká modernějších komponent. Klasicky kulaté světlo, rovná řídítka a hluboký zadní blatník ve stylu Indiana doplňují USD přední vidlice a litá kola, u kterých se uživatelé nebudou muset příliš obávat defektu, protože budou vybavena bezdušovými pneumatikami. Zadní partii stroje ukončuje krásné kulaté koncové světlo.

POSLEDNÍ SOUVISEJÍCÍ NOVINKY

Přístrojový panel si nový cruiser vezme z modelu Meteor 350 a bude k němu tudíž možné napárovat mobilní telefon skrze bluetooth. Cruiser vypadá už jako zcela hotový. Zachyceny byly dva modely, které byly už vybaveny poznávacími značkami. Tudíž již zřejmě probíhá homologace stroje, jestli již dokonce neproběhla.