Pokuď se vám zdá Yamaha Tracer 9 příliš drahá, možná tento problém vyřeší Yamaha Tracer 7 GT, která se dá sehnat za dostupnější cenu.

yt1

Model Tracer 7 GT je inspirován modelem Tracer 700 a nese stejné designové DNA jako Tracer 9. Její zevnějšek vypadá elegantně a zároveň moderně. Může za to polokapotážový design s agresivnější tváří ve spojení s dvojitým LED předním světlem, mlhovkami a blinkry.

yt2

Motocykl má v sobě zabudován paralelní dvouválcový motor CP2 o objemu 689 ccm. Jeho výkon je 53 kW (72 koní). Motor byl upraven tak, aby poskytoval silný točivý moment v celém rozsahu otáček. Dále také vyhovuje všem požadavkům pro splnění emisní normy Euro 5.

yt3

Pro pohodlnější cestování na delší vzdálenost je nyní motocykl vybaven pohodlnějším sedadlem. Po vzoru Traceru 9 i vyšším a širším plexisklem, které je o 92 mm širší a o 70 mm vyšší. A je taktéž výškově nastavitelné.

POSLEDNÍ SOUVISEJÍCÍ NOVINKY

Mezi další vybavení motocyklu patří multifunkční LCD displej, 20-ti litrové boční kufry, přední vidle o průměru 41 mm, nastavitelný zadní tlumič v předpětí a odskoku a v neposlední řadě nádrž o objemu 17 l.

yt4