Specializovaný (dá se i tak říci) e-shop s luxusním zbožím TheArsenale si u MV Agusty objednal na míru vyrobený motocykl Dragster 800 RR, který bude prodávat na své platformě luxusního zboží.

A to je přesně něco pro MV Agustu, která prodává velikou část své produkce jako limitované edice k různým příležitostem. Světově nejexkluzivnější retailový koncept prodává již nyní několik modelů motocyklů od různorodých výrobců. Jsou to obvykle velmi drahé modely, často s cenami vysoko nad milion korun.

mvta1

MV Agusta Dragster 800 RR TheArsenale nemá stanovenou cenu a údajně by ji ani stanovenou neměla mít v online systému TheArsenale při svém uvedení. Cena bude zákazníkovi sdělena při dodání. Stejně tak není známé množství, které TheArsenale objednalo.

mvta3

Nabízí se jednoduché vysvětlení, že vznikl prozatím jediný kus, který bude sloužit pro pořízení promo materiálů a všechny objednávky budou vyřizovány průběžně, podle toho (a jestli vůbec) budou od zákazníků chodit. Na druhou stranu, dostat se do nabídky k TheArsenale není tak úplně exkluzivní záležitost. Však se sami můžete podívat kolik motocyklů má TheArsenale v nabídce.

mvta2

Žádný z nich na sobě ale nenese grafiku TheArsenale, v čemž by měl být tento Dragster jedinečný. Vedle grafiky je to i množství specializovaných úprav, které bude mít na svědomí společnost CRC (Castiglioni Research Center). Přední část stroje doznala rozsáhlých změn. Počínaje clip-on řídítky, dále přes nastavitelný tlumič řízení, po speciální kryt přístrojů, které dostaly hliníkový CNC obráběný rámeček. Hliníkové jsou také různé protektory, s gravírovaným logem MV Agusta.

mvta4

Zadní část byla také z velké části přepracována. Již dříve použité svítící elementy získaly 3D světelný efekt. Zadní část a sedačka jsou vzájemně vhodně barevně sladěny. Stupačky spolujezdce jsou nenápadné, sklopené podél podsedlovky a nijak neruší celkový design.

POSLEDNÍ SOUVISEJÍCÍ NOVINKY

MV Agusta Dragster 800 RR TheArsenale bude uložena do virtuální garáže prodejní platformy, ve které si ji budete moct následně objednat.