V HJC si již před několika lety řekli, že budou na vrcholu mixu estetiky a kvality. Aby dosáhli cílů na poli estetiky, dnes vydávají nové helmy ve stylu Batmana a u nás méně znamého Bleska (The Flash).

Tyto helmy jsou v sérii již dříve uvedených helem, které byly na motivy postav z Marvelovských, Disneyovských a Star Wars filmů.

hbb1

Helma Batman je postavena na základě high-end modelu RPHA 11, což se odráží i na ceně, která je těsně pod 14000 Kč. Jedná se o špičkovou trikompozitní helmu, která je vybavena všemi nejmodernějšími materiály. Součástí je protimlžící fólie Pinlock, čiré a kouřové plexi. Bezpečnost podtrhují i bezpečnostní vyndávací lícnice, které usnadňují sundání helmy havarovanému pilotovi.

hbb3

Helma The Flash je odvozena z mainstreamového modelu i70, čemuž odpovídá i cena 6990,- Kč. Oproti supersportovnímu Batmanu je The Flash určen spíše cestovněji zaměřeným jezdcům a pozérům v kombinaci s příhodně zbarveným oblečením. K cestovateleskému komfortu přispívá i vnitřní sluneční clona, variabilita větrání a součástí balení je taktéž protimlžící fólie Pinlock. Helma je vyrobena z polykarbonátového termoplastu a k dispozici v ČR bude během několika dní.

POSLEDNÍ SOUVISEJÍCÍ NOVINKY

hbb2