Kawasaki sice deklarovala urychlený úprk k elektrickým motorkám, upřít se ovšem nedá, že benzínové motocykly ji živí právě teď. A kdo chvíli stál, stojí opodál a to Kawa určitě nechce. Proto vylepšuje to, co ji dělá největší reklamu.

V britském Solihullu se pod vedením indického TVS Motor Company původní personál pustil pořádně do práce a po své vlajkové lodi V4SV, tak představuje další perlu, zatím ve stádiu prototypu, která by měla být kompletně vyrobena v Anglii. Jedná se o motocykl V4CR, přičemž poslední dvě písmena odkazují na historii a označují Café Racer. 

Skůtrům s dobrodružnou povahou se na trhu daří. U nás prodávaná Honda X-ADV 750 je svého druhu solitér. V asijských zemích se můžeme setkat i s menší Hondou ADV 150. Ta se u nás neprodává a tak Honda přišla s její větší sestrou, dobrodružnou ADV 350. Ta je vybavena podvozkem s vyššími zdvihy odpružení, pneumatikami s hrubším vzorkem a tak již od prvního pohledu láká vyrazit i jinam, než na hladký asfalt.

BSA Motorcycles, slovy svého majitele Mahindra oznámil, že se v prosinci vrátí na trh. Jeho první počin bude ukázán na prosincové výstavě Motorcycle Live v britském Birminghamu, který se bude konat 4-12. prosince 2021.

Stejně jako koupila společnost Classic Legends (alias Mahindra) v roce 2017 práva na značku Jawa pro Indii, koupila vedle značky BSA i indickou Yezdi. Značku motocyklů Yezdi vyráběla indická firma Ideal Jawa Ltd., která ukončila činnost a značku Yezdi prodala Mahindře.

Ještě před zahájením výstavy v Miláně vypouští Yamaha mezi smrtelníky nové barvy Ténéré 700. Technicky je Tenerka sice nezměněná, nicméně rozšiřuje barevnou řadu a to jak pro standardní verzi, tak i pro rally edici.