Ve spolupráci s naším dlouholetým partnerem Yshop.cz  pořádá MOTOSVĚT.CZ soutěž o dva kusy interkomu Cardo Freecom 4x (JBL). Podmínky soutěže pak naleznete v textu níže, přičemž soutěž pak fakticky probíhá na naší facebookové stránce.

Neustálý lítý boj o vítěze počeštěného názvu krytů rukou je všudypřítomný. Lidé jsou rozdělení na několik táborů podle významů, ale jedno je očividné, nikdo v tom nemá pořádně jasno. A tak jsem se rozhodla učinit tomuto dezinformačnímu aktu přítrž.

Cardo Systems přišel se svou vlajkovou lodí Packtalk Bold již v roce 2015. Tehdy přišel s revolučním systémem vzájemné komunikace DMC Mesh, se kterou tehdy vytřel všem konkurentům zrak. Jen co se konkurenci podařilo se na Packtalk Bold a Black dotáhnout, Cardo přichází s novým Packtalk Edge.

Birkenstock jsou prý nejznámější a nejpohodlnější pantofle světa navíc s visačkou Made in Germany. Značka se prý tak nějakou náhodou stala v posledních letech navíc módní záležitostí. Nyní ve spolupráci s mladými začínajícími návrháři vypustili ven něco, co právě otřásá světem funkčního vybavení pro jízdu na jednostopých vozidlech.

Dnešní motocykly jsou ovladatelnější, rychlejší a bezpečnější, než kdykoliv předtím. Současně jsou více komfortní, chytřejší a čím dál více integrují asistenční systémy, které nás mohou někdy štvát, jindy nám ale zase mohou pomoci. Co bychom z toho všeho vypíchli?